- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică, Turmaline |
| Culoare | Negru |
| Tehnologie | Indicator LED, Ionizare |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Frânare automată, Ionizare, Lampa indicatoare, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Trepte temperatura | 8 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 13.2 cm |
| Lungime | 32.1 cm |
| Greutate | 0.34 Kg |
| Lungime placi | 11 cm |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Temperatura maxima | 230°C |
| Timp maxim de incalzire | 15 s |
| Garanție | 24 luni |