- Нов продукт
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Зелен |
| Технологии | Бързо загряване, Светлинен индикатор, Йонизация, Система за заключване, LCD дисплей |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Йонизация, Дигитален дисплей, Защита от прегряване, Температурна защита |
| Нива температура | 10 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 36.1 cm |
| Дължина | 7.6 cm |
| Тегло | 0.6 Kg |
| Дължина плочи | 11 cm |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална температура | 230°C |
| Максимално време за затопляне | 15 s |
| Гаранция | 60 месеца |