- Produs nou
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Verde |
| Tehnologie | Încălzire, Indicatorul luminos, Ionizare, Sistem de blocare, LCD |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Frânare automată, Ionizare, Ecran digital, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecția la temperatură |
| Trepte temperatura | 10 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 36.1 cm |
| Lungime | 7.6 cm |
| Greutate | 0.6 Kg |
| Lungime placi | 11 cm |
| Lungime cablu | 3 m |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Temperatura maxima | 230°C |
| Timp maxim de incalzire | 15 s |
| Garanție | 60 luni |