- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Τεχνολογία | Γρήγορη θέρμανση, Φωτεινή ένδειξη, Ιονισμός, Σύστημα κλειδώματος, οθόνη LCD |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ιονισμός, Ψηφιακή οθόνη, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία θερμοκρασίας |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 10 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 36.1 cm |
| Μήκος | 7.6 cm |
| Βάρος | 0.6 Kg |
| Μήκος πλάκας | 11 cm |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230°C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 15 s |
| Εγγύηση | 60 μήνες |