- Нов продукт

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Титан |
| Цвят | Розово злато |
| Технологии | Бързо загряване, LED дисплей, Инфрачервен, Йонизация, Анти изгаряне, Функция за запаметяване |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Автоматично спиране, Йонизация, Дигитален дисплей, Защита от прегряване, Температурна защита, Инфрачервен |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне, Къдрици |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Ширина | 6 cm |
| Дължина | 20 cm |
| Тегло | 0.53 Kg |
| Ширина плочи | 2.5 cm |
| Мощност | 45 W |
| Дължина на кабела | 3 m |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Максимална температура | 230°C |
| Максимално време за затопляне | 15 s |
| Гаранция | 24 месеца |