- Νέο προϊόν

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Τιτάνιο |
| Χρώμα | Ροζ χρυσός |
| Τεχνολογία | Γρήγορη θέρμανση, Οθόνη LED, Υπέρυθρες, Ιονισμός, Анти изгаряне, Функция за запаметяване |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Αυτόματη διακοπή, Ιονισμός, Ψηφιακή οθόνη, Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία θερμοκρασίας, Υπέρυθρες |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο, Μπούκλες |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Πλάτος | 6 cm |
| Μήκος | 20 cm |
| Βάρος | 0.53 Kg |
| Πλάτος πλάκας | 2.5 cm |
| Εξουσία | 45 W |
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 230°C |
| Μέγιστος χρόνος προθέρμανσης | 15 s |
| Εγγύηση | 24 μήνες |