- Produs nou

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Titan |
| Culoare | Aur roz |
| Tehnologie | Încălzire, Display LED, Infraroşu, Ionizare, Anti-ardere, O funcție de memorie |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Frânare automată, Ionizare, Ecran digital, Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecția la temperatură, Infraroşu |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea, Bucle |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Latime | 6 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Greutate | 0.53 Kg |
| Latime placi | 2.5 cm |
| Putere | 45 W |
| Lungime cablu | 3 m |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Temperatura maxima | 230°C |
| Timp maxim de incalzire | 15 s |
| Garanție | 24 luni |