- -2,05 €
- Изчерпано
![]()
Бързозагряваща преса за коса Rosberg R51101E с плаващи керамични плочи
- Мощност: 25 W
- Висококачествени керамични плаващи плочи
- Размер на плочите: 81 х 20 мм
- Максимална температура 180 градуса
- Бързо загряване
- Защита против прегряване
- LED индикатор
- Въртящ се на 360 градуса кабел
- Лесна за използване
- Цвят: Черен
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Бързозагряваща преса за коса Rosberg R51101E с плаващи керамични плочи
- Мощност: 25 W
- Висококачествени керамични плаващи плочи
- Размер на плочите: 81 х 20 мм
- Максимална температура 180 градуса
- Бързо загряване
- Защита против прегряване
- LED индикатор
- Въртящ се на 360 градуса кабел
- Лесна за използване
- Цвят: Черен
Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Черен |
| Функции | Защита от прегряване, Мобилни плочи |
| Нива температура | 1 |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина плочи | 8 cm |
| Ширина плочи | 2 cm |
| Мощност | 25 W |
| Максимална температура | 180C |