- -2,05 €
- Χωρίς απόθεμα
![]()
Ισιωτικό μαλλιών Rosberg R51101E Γρήγορης θέρμανσης με πλωτές κεραμικές πλάκες
- Ισχύς: 25 W
- Κεραμικές πλωτές πλάκες υψηλής ποιότητας
- Μέγεθος πιάτου: 81 x 20 mm
- Μέγιστη θερμοκρασία 180 βαθμοί
- Γρήγορη θέρμανση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Ένδειξη LED
- Περιστρεφόμενο καλώδιο 360 μοιρών
- Εύχρηστος
- Μαύρο χρώμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Ισιωτικό μαλλιών Rosberg R51101E Γρήγορης θέρμανσης με πλωτές κεραμικές πλάκες
- Ισχύς: 25 W
- Κεραμικές πλωτές πλάκες υψηλής ποιότητας
- Μέγεθος πιάτου: 81 x 20 mm
- Μέγιστη θερμοκρασία 180 βαθμοί
- Γρήγορη θέρμανση
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Ένδειξη LED
- Περιστρεφόμενο καλώδιο 360 μοιρών
- Εύχρηστος
- Μαύρο χρώμα
Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Κινητές πλάκες |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 1 |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος πλάκας | 8 cm |
| Πλάτος πλάκας | 2 cm |
| Εξουσία | 25 W |
| Μέγιστη θερμοκρασία | 180C |