- -2,05 €
- Stoc epuizat
![]()
Presa de par cu incalzire rapida Rosberg R51101E cu placi ceramice plutitoare
- Putere: 25 W
- Placi plutitoare ceramice de inalta calitate
- Dimensiunea placilor: 81 x 20 mm
- Incalzire rapida
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Indicator cu LED
- Cablu rotativ la 360 de grade
- Usor de folosit
- Culoare neagra
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Presa de par cu incalzire rapida Rosberg R51101E cu placi ceramice plutitoare
- Putere: 25 W
- Placi plutitoare ceramice de inalta calitate
- Dimensiunea placilor: 81 x 20 mm
- Incalzire rapida
- Protectie impotriva supraincalzirii
- Indicator cu LED
- Cablu rotativ la 360 de grade
- Usor de folosit
- Culoare neagra
Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Negru |
| Functii | Protecția împotriva supraîncălzirii, Plăci mobile |
| Trepte temperatura | 1 |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime placi | 8 cm |
| Latime placi | 2 см |
| Putere | 25 W |
| Temperatura maxima | 180C |