- -8,69 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Покритие | Керамика |
| Цвят | Бял, Златист |
| Функции | Контрол на температурата, Въртящ се кабел, Дигитален дисплей, Защита от прегряване, Мобилни плочи |
| Нива температура | 5 |
| Комплект | Не |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Тегло | 400 g |
| Дължина плочи | 10 cm |
| Ширина плочи | 2.5 cm |
| Мощност | 250 W |
| Дължина на кабела | 1.83 m |
| Гаранция | 24 месеца |