- -8,69 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Κάλυψη | Κεραμικό |
| Χρώμα | Λευκό, Χρυσό |
| Λειτουργίες | Ελεγχος θερμοκρασίας, Περιστρεφόμενο καλώδιο, Ψηφιακή οθόνη, Προστασία από υπερθέρμανση, Κινητές πλάκες |
| Επίπεδα θερμοκρασίας | 5 |
| Σειρά | Οχι |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Βάρος | 400 g |
| Μήκος πλάκας | 10 cm |
| Πλάτος πλάκας | 2.5 cm |
| Εξουσία | 250 W |
| Μήκος καλωδίου | 1.83 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |