- -8,69 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Material invelis | Ceramică |
| Culoare | Alb, De aur |
| Functii | Controlul temperaturii, Cablu rotativ, Ecran digital, Protecția împotriva supraîncălzirii, Plăci mobile |
| Trepte temperatura | 5 |
| Set | Nu |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Greutate | 400 g |
| Lungime placi | 10 cm |
| Latime placi | 2.5 cm |
| Putere | 250 W |
| Lungime cablu | 1.83 m |
| Garanție | 24 luni |