- -7,87 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Преси за коса |
|
| Цвят | Син |
| Функции | Въртящ се кабел, Индикаторна лампа, Защита от прегряване |
| Част от тялото | Коса |
| Използване за | Изправяне, Начупване |
| Употреба | Суха коса |
| Тип употреба | Домашна |
| Дължина плочи | 9 cm |
| Ширина плочи | 2.3 cm |
| Мощност | 350 W |