- -7,87 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Преси за коса |
|
| Culoare | Albastru |
| Functii | Cablu rotativ, Lampa indicatoare, Protecția împotriva supraîncălzirii |
| Zona corporala | Păr |
| Destinat pentru | Îndreptarea, Spargere |
| Utilizare | Păr uscat |
| Tip utilizare | Intern |
| Lungime placi | 9 cm |
| Latime placi | 2.3 cm |
| Putere | 350 W |