- -7,87 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Преси за коса |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Λειτουργίες | Περιστρεφόμενο καλώδιο, Λυχνία ένδειξης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Μέρος του σώματος | Μαλλιά |
| Χρησιμοποιήστε για | Όρθιο, Σπάσιμο |
| Χρήση | Ξηρά μαλλιά |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Μήκος πλάκας | 9 cm |
| Πλάτος πλάκας | 2.3 cm |
| Εξουσία | 350 W |