- -1,52 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Прибори за хранене |
|
| Покритие | Хром |
| Цвят | Сив |
| Тип продукт | Комплект |
| Съдържание пакет | 1 x Вилица, 1 x Лъжица, 1 x Нож |
| Брой | 3 |
| Брой хора | 1 |
| Материал дръжка | Стомана |
| Материал | Стомана |
| Ширина | 5 cm |
| Дължина | 3.2 cm |
| Тегло | 0.118 Kg |
| Ширина острие | 0 cm |