- -1,52 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прибори за хранене |
|
| Κάλυψη | Χρώμιο |
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Εργαλειοθήκη |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x πιρούνι, 1 x Лъжица, 1 x Μαχαίρι |
| Αριθμός | 3 |
| Αριθμός των ανθρώπων | 1 |
| Χειριστείτε το υλικό | Ατσάλι |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Πλάτος | 5 cm |
| Μήκος | 3.2 cm |
| Βάρος | 0.118 Kg |
| Πλάτος λεπίδας | 0 cm |