- -1,52 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Прибори за хранене |
|
| Acoperire | Crom |
| Culoare | Gri |
| Tip produs | A stabilit |
| Pachet de conținut | 1 x Furculita, 1 x Lingura, 1 x Cutit |
| Număr | 3 |
| Numărul de persoane | 1 |
| Manipulați materialul | Oţel |
| Material | Oţel |
| Lăţime | 5 cm |
| Lungime | 3.2 cm |
| Greutate | 0.118 Kg |
| Latimea lamei | 0 cm |