- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Cив |
| Тип продукт | Преса за пюре |
| Материал | Полипропилен |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Зеленчуци |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 16.5 cm |