- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Piure |
| Material | Polipropilenă |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Legume |
| Înălţime | 7 cm |
| Lăţime | 12 cm |
| Lungime | 16.5 cm |