- -5,11 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος Προϊόντος | Преса за пюре |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 16.5 cm |