- -1,53 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Хаванче |
| Материал | Керамика |
| Капацитет | 0.7 l |
| Тип храна | Зеленчуци, Подправки, Семена, Листни зеленчуци, Зърнени храни |
| Височина | 6 cm |
| Ширина | 11 cm |
| Диаметър | 11 cm |