- -1,53 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Mortar |
| Material | Ceramică |
| Capacitate | 0.7 l |
| Fel de mancare | Legume, Condimente, Semințe, Legume cu frunze, Cereale |
| Înălţime | 6 cm |
| Lăţime | 11 cm |
| Diametru | 11 cm |