- -1,53 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Γουδί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χωρητικότητα | 0.7 l |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά, Μπαχαρικά, Σπόροι, Φυλλώδη λαχανικά, Σιτηρά |
| Υψος | 6 cm |
| Πλάτος | 11 cm |
| Διάμετρος | 11 cm |