- -1,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Cив, Син |
| Тип продукт | Преса за чесън |
| Материал | Пластмаса, Стомана |
| Капацитет | 0 l |
| Ключови характеристики | 2 размера на пресоване |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Чесън |
| Височина | 14.1 cm |
| Ширина | 4.7 cm |
| Дължина | 19.2 cm |
| Тегло | 0.11 Kg |