- -1,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Преса за чесън |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Βασικά χαρακτηριστικά | 2 размера на пресоване |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Είδος φαγητού | Σκόρδο |
| Υψος | 14.1 cm |
| Πλάτος | 4.7 cm |
| Μήκος | 19.2 cm |
| Βάρος | 0.11 Kg |