- -1,02 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Gri, Albastru |
| Tip produs | Преса за чесън |
| Material | Plastic, Oţel |
| Capacitate | 0 l |
| Caracteristici cheie | 2 размера на пресоване |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Usturoi |
| Înălţime | 14.1 cm |
| Lăţime | 4.7 cm |
| Lungime | 19.2 cm |
| Greutate | 0.11 Kg |