
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Cив, Син |
| Тип продукт | Сокоизстисквачка |
| Материал | Пластмаса |
| Съдържание пакет | 1x Ръчна цитрус преса, 1x Чаша за сок |
| Капацитет | 0.6 l |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Плодове |
| Височина | 16.4 cm |
| Ширина | 11.7 cm |
| Дължина | 8.8 cm |
| Тегло | 60 g |