
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Gri, Albastru |
| Tip produs | Storcator |
| Material | Plastic |
| Pachet de conținut | 1x Presă manuală de citrice, 1x Pahar pentru suc |
| Capacitate | 0.6 l |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Fructe |
| Înălţime | 16.4 cm |
| Lăţime | 11.7 cm |
| Lungime | 8.8 cm |
| Greutate | 60 g |