
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Αποχυμωτής |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1x Χειροκίνητη πρέσα εσπεριδοειδών, 1x φλιτζάνι χυμού |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Είδος φαγητού | Φρούτα |
| Υψος | 16.4 cm |
| Πλάτος | 11.7 cm |
| Μήκος | 8.8 cm |
| Βάρος | 60 g |