- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Spiro е иновативен спирализатор от английската компания Joseph Joseph, който разполага с два вида остриета - грубо и фино за различни дебелини, както и удобен резач за сирена и салати. Устройството има капак с мек захват за лесно завиване и две водещи рамена, които помагат на храната да стои права по време на спирализирането.
В противоположност на конвенционалните спирализатори, Spiro е компактен и лесен за съхранение, като всички трите остриета се подреждат заедно. Рязането на зеленчуци във формата на спирали е лесен начин да включите някои от необходимите ви 5 дневни порции и предлага здравословна алтернатива на въглехидратните пасти.
- Размери: 7,8 х 7,8 х 16 см
- Материал: пластмаса, стомана
- Включва две вида остриета: грубо и фино
- Удобен резач за сирена и салати
- Капак с мек захват за лесно завиване
- Две водещи рамена, които помагат на храната да стои права по време на спирализирането
- Компактен дизайн за лесно съхранение
- Не съдържа BPA
- Може да се мие в съдомиялна
- Цвят: сив/син
Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Сив, Син |
| Тип продукт | Спирализатор |
| Материал | Пластмаса |
| Капацитет | 0 l |
| Тип храна | Зеленчуци |
| Височина | 16 cm |
| Ширина | 7.8 cm |
| Дължина | 7.8 cm |