- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Gri, Albastru |
| Tip produs | Спирализатор |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 0 l |
| Fel de mancare | Legume |
| Înălţime | 16 cm |
| Lăţime | 7.8 cm |
| Lungime | 7.8 cm |