- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μπλε |
| Τύπος Προϊόντος | Спирализатор |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά |
| Υψος | 16 cm |
| Πλάτος | 7.8 cm |
| Μήκος | 7.8 cm |