- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Жълт, Зелен |
| Тип продукт | Преса |
| Материал | Пластмаса |
| Капацитет | 0 l |
| Тип храна | Плодове, Зеленчуци |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Диаметър | 10 cm |