- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Πράσινο |
| Τύπος Προϊόντος | Πρέσα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Είδος φαγητού | Φρούτα, Λαχανικά |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Διάμετρος | 10 cm |