- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Galben, Verde |
| Tip produs | presa |
| Material | Plastic |
| Capacitate | 0 l |
| Fel de mancare | Fructe, Legume |
| Înălţime | 22 cm |
| Lăţime | 10 cm |
| Diametru | 10 cm |