- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Това е хаванче с изящен дизайн
Dash™ представлява стилен вариант на традиционните хаванчета. То разполага със завъртащ се капак от бамбук с различни функции. Капакът не само защитава вътрешността на хаванчето от прах при съхранение, но също така включва и дълбок канал за съхранение на чукалото. Завъртете капака, за да използвате хаванчето като малка дъска за нарязване и приготвяне на съставките. Приготвянето на песто и салса никога не е било по-лесно.
- Размери (височина, ширина, дълбочина): 13 x 15.5 x 15.5 см
- Материал: гранит, бамбук
- За да сведете до минимум зацапването, измийте частите на ръка веднага след употреба и ги оставете да изсъхнат на въздух
- Не мокрете капака
- Уверете се, че капакът е напълно сух, преди да го съхранявате.
- Тъй като този продукт е изработен от красиви, естествени материали, всеки произведен артикул е уникален и външният му вид ще се различава
- Цвят: Сив
Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Хаванче |
| Материал | Дърво, Гранит |
| Капацитет | 0 l |
| Тип храна | Зеленчуци, Чесън, Подправки, Семена, Бисквити, Зърнени храни |
| Височина | 13 cm |
| Ширина | 15.5 cm |
| Диаметър | 15.5 cm |