- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Γουδί |
| Υλικό | Ξύλο, Γρανίτης |
| Χωρητικότητα | 0 l |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά, Σκόρδο, Μπαχαρικά, Σπόροι, Μπισκότα, Σιτηρά |
| Υψος | 13 cm |
| Πλάτος | 15.5 cm |
| Διάμετρος | 15.5 cm |