- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Mortar |
| Material | Lemn, Granit |
| Capacitate | 0 l |
| Fel de mancare | Legume, Usturoi, Condimente, Semințe, Biscuiți, Cereale |
| Înălţime | 13 cm |
| Lăţime | 15.5 cm |
| Diametru | 15.5 cm |