- -2,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Инокс |
| Тип продукт | Преса |
| Материал | Стомана, Дърво |
| Тип храна | Месо |
| Височина | 7.4 cm |
| Ширина | 14 cm |
| Дължина | 13.7 cm |
| Диаметър | 14 cm |