- -2,09 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Πρέσα |
| Υλικό | Ατσάλι, Ξύλο |
| Είδος φαγητού | Κρέας |
| Υψος | 7.4 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Μήκος | 13.7 cm |
| Διάμετρος | 14 cm |