- -2,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Inox |
| Tip produs | presa |
| Material | Oţel, Lemn |
| Fel de mancare | Carne |
| Înălţime | 7.4 cm |
| Lăţime | 14 cm |
| Lungime | 13.7 cm |
| Diametru | 14 cm |