- -6,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Бял |
| Тип продукт | Преса |
| Материал | Инокс |
| Ключови характеристики | Подходящ за съдомиялна машина |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Зеленчуци |
| Височина | 14 cm |
| Ширина | 11.6 cm |
| Дължина | 24.8 cm |