- -6,65 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | presa |
| Material | Inox |
| Caracteristici cheie | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Legume |
| Înălţime | 14 cm |
| Lăţime | 11.6 cm |
| Lungime | 24.8 cm |