- -6,65 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος Προϊόντος | Πρέσα |
| Υλικό | Inox |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Είδος φαγητού | Λαχανικά |
| Υψος | 14 cm |
| Πλάτος | 11.6 cm |
| Μήκος | 24.8 cm |