(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Жълт, Черен |
| Тип продукт | Преса |
| Материал | Пластмаса |
| Инструкции за употреба | Подходяща за съдомиялна машина |
| Тип храна | Плодове |
| Височина | 5.5 cm |
| Ширина | 5.5 cm |
| Дължина | 17.4 cm |