(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Culoare | Galben, Negru |
| Tip produs | presa |
| Material | Plastic |
| Instructiuni de folosire | Potrivit pentru mașina de spălat vase |
| Fel de mancare | Fructe |
| Înălţime | 5.5 cm |
| Lăţime | 5.5 cm |
| Lungime | 17.4 cm |