(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Χρώμα | Κίτρινο, Μαύρο |
| Τύπος Προϊόντος | Πρέσα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Είδος φαγητού | Φρούτα |
| Υψος | 5.5 cm |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Μήκος | 17.4 cm |