- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Ръчни преси за плодове и зеленчуци |
|
| Цвят | Сребрист |
| Тип продукт | Преса, Преса за пюре |
| Материал | Метал |
| Ключови характеристики | Ергономичен захват |
| Инструкции за употреба | Измиване на ръка |
| Тип храна | Плодове, Зеленчуци |
| Височина | 8 cm |
| Ширина | 10 cm |
| Дължина | 28.5 cm |
| Тегло | 0.535 Kg |